Starost(k)a

Starostka obce Hrabušice -Jana Skokanova

Milí spoluobčania,

práve prežívame pre mnohých z nás najkrajšiu časť roka. Deti si naplno užívajú dvojmesačné prázdniny a my, prácepovinní sa tešíme z dovoleniek. Každý má inú predstavu o tom, ako môžeme ideálne odpočívať alebo poznávať miesta , ktoré ležia za hranicami našej republiky, ale hlavne u nás doma. Slnko, teplo, voda, dlhé letné večery, festivaly, koncerty, divadelné predstavenia pod holým nebom, to všetko si môžeme vychutnávať len pár týždňov v roku. Leto prináša veľa nezabudnuteľných zážitkov. Niekto má rád morskú penu, iní nastavujú tvár slnku, vdychujú lesný vzduch. Pri večerných prechádzkach si odpočinieme viac ako sedením pri televízore. Ľudia sú v lete otvorenejší, častejšie sa usmievajú.
A predsa len málokto môže hodiť všetky starosti a povinnosti za hlavu. Vidím Vás opravovať a zveľaďovať svoje domy, pracovať v záhradách, zberať a zúročovať úrodu. S radosťou a hrdosťou konštatujem, že autokemping Podlesok aj počas tohtoročnej sezóny plní naše očakávania čo to počtu návštevníkov, ubytovaných hostí a turistov na jednotlivých turistických chodníkoch v Slovenskom raji. Zaznamenávame návrat hlavne poľských dovolenkujúcich do našich končín. Verím, že spokojnosť je aj na strane Vás, ktorí poskytujete ubytovanie v penziónoch a na privátoch, veď ste investovali do tohto svojho podnikania nemalé finančné prostriedky.
Prácu v autokempingu našli nielen stáli zamestnanci, ale možnosť privyrobiť si majú aj dôchodcovia a hlavne naši mladí či už v reštauráciach, bufetoch, na turistických chodníkoch, v požičovni bicyklov, ..... Verím, že robíme všetko preto, aby sa turisti neustále vracali nielen kvôli tak nádhernej prírode, ale aj naším službám a prístupu , ktorý k návštevníkom máme.
Prajem Vám pekné zdravie a krásny zvyšok leta.

Vaša starostka
 

Starostka obce Hrabušice

PaedDr. Jana Skokanová

+421 (917) 800 133

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Cyklomapa

 

1bike

Facebook
 
logo FC Hrabusice logo FC Hrabusice logo FC Hrabusice logo FC Hrabusice logo FC Hrabusice logo FC Hrabusice
hotel petra garni baner 700 5